SILVER & METAL / Silver / Spoon 9658363

nr 965 8363

SPOON

Förgylld Silver, 1700-tal längd: 21. 5 cm,

Förgylld Silver, 1700-tal längd: 21. 5 cm

800

SEK 2400

Monday June 1 2015
at 20:35:26